Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Perfectil plus Hair

  3 900,00 Lekë
  Sasia

  Perfectil plus Hair

  Ushqyerje e avancuar për flokët
  Floku thonë që është gjysma e bukurisë, por stilimet, trajtimi me bojëra dhe dietat mund të ndikojnë tek flokët tonë. Perfectil Plus Hair është dizenjuar për personat që duan të mbajnë të shëndetshme flokët, por njëkohësisht të kujdesen dhe për lëkurën dhe thonjtë.

  Floku ka si funksion biologjik mbajtjen e kokës të ngrohtë dhe ndihmon në rregullimin e temperaturës së trupit. Patjetër që ai bën më shumë sesa këto funksione bazike dhe në shumë mënyra mund të komunikojë mesazhe për veten tonë dhe si ndihemi.

  Ushqimi i folikulit të flokut nga brenda

  Perfectil Plus Hair është një formulë e specializuar e zhvilluar për të dhënë më shumë suport për flokët tuaj dhe është dizenjuar për plotësuar rutinën ditore të bukurisë. Perfectil Plus Hair është formuluar për të ushqyer nga brenda me mikronutrientë përshirë:

  • Unique Colourel Blend, me bakër që kontribuon në ngjyrimin  normal të flokut
  • Biotinselenium dhe zink që ndihmojnë të gjitha në mirëmbajtjen dhe forcimin e flokut
  • Gjithashtu përfshin aminoacide, Kolagjen MarinInositol dhe ekstrakt rrushi

  Me një total prej 28 mikronutrientë, Perfectil Plus Hair ndihmon të gjitha hapësirat e bukurisë, lëkurën, thonjtë dhe suport ekstra për flokët përfshirë:

  • Selenium që ndihmon në mirëmbajtjen dhe forcimin e thonjve
  • Riboflavin (vitamin B2), niacin (vitamin B3) plus mineralet zink dhe jod që ndihmojnë në mirëmbajtjen e lëkurës.
  • Vitamina C ndihmon në formimin e kolagjenit

  Udhëzime mbi përdorimin

  Dy tableta në ditë me vaktin tuaj kryesor. Pijeni me ujë ose një pije të ftohtë. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Perfectil Plus Hair duhet te merret vetëm me stomak plot.

  • Pa gluten, pa xhelatinë, pa ngjyrues artificialë, pa konservantë, pa kripë, maja ose laktozë.
  • Perfectil Plus Hair nuk është testuar në kafshë.
  99 Artikuj