Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Wellman 50+ është një formulë gjithpërfshirëse me mbi 30 nutrientë të nevojshëm për plotësimin e nevojave të organizmit të meshkujve mbi moshën 50 vjeç.

Tabletat janë ideale për meshkuj mbi 50 vjeç me një jetesë aktive, ndryshe nga multivitaminat e tjera kanë nutrientë specifikë bio-aktivë që ndihmojnë veçanërisht shëndetin tek meshkujt. Përfshin dhe hekur që ndihmon në reduktimin e lodhjes dhe këputjes.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë me vaktin tuaj kryesor.
Gëlltiteni me ujë apo me një pije të ftohtë. Mos e përtypni. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

  • E përshtatshme për vegjetarianë.
  • Pa ngjyrues
  • Pa gluten
  • Pa konservantë
  • Pa kripë apo maja
  • Wellman nuk është testuar në kafshë
100 Artikuj

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:
Product added to compare.