PROSTAMAX

Prostamax ndihmon në:

Mbështet funksionimin normal të gjëndrës së prostates;

Reduktimin e nevojës për urinim të shpeshtë gjatë natës;

Spermatogjenezën normale dhe funksionin seksual te meshkujt.

Gjithashtu ju tregojmë se ky produkt përmban:

Përbërësit

Ekstrakt i pemës së palmës Saw (Serenoa repens)

Ekstrakt hithre (Urtica dioica)

Ekstrakt i shelgut Hoary (Epilobium parviflorum)

Selen

Udhëzime mbi përdorimin

Në 10 ditët e para merret 1 kapsulë, 2 herë në ditë. Ndërkohë pas ditës së dhjetë, 1 kapsulë 1 njëherë në ditë.

Ndërkohë kohëzgjatja e rekomanduar e marrjes: 4-6 javë. PROSTAMAX rekomandohet për meshkuj mbi 18 vjeç.

Ky suplement është zgjidhja më e mirë dhe më e shpejtë për të gjithë meshkujt.

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.