Doza ditore do të kontribuojë në:

  1. Mirëmbajtjen e flokëve, thonjve dhe lëkurës
  2. Metabolizmin e karbohidrateve
  3. Funksionin konjitiv
  4. Fertilitetin dhe riprodhimin
  5. Metabolizmin e vitaminës A
  6. Nivelet e testosteronit në gjak
  7. Në sy të shëndetshëm
  8. Në sistemin imunitar
  9. Mirëmbajtjen e kockave
  10. Mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ
99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.