Përshkrimi i Produktit

VITAMINA NR.1 NË MBRETËRINË E BASHKUAR

Ne të gjithë duam të bëjmë më të mirën për shëndetin dhe pamjen tonë. Vitabiotics e di mirë që ajo që ju fusni brënda trupit tuaj ka një impakt të madh në shëndetin e brendshëm dhe në pamjen e jashtme. Për këtë arsye, 

Çdo tabletë përmban mikronutrientë përshirë:

Riboflavin (vitaminë B2), niacin (vitaminë B3) dhe biotin që ndihmojnë në mirëmbajtjen e lëkurës. Mineralet selenium dhe zink ndikojnë tek mirëqenia e flokëve dhe thonjve.

– Pa gluten

– Pa xhelatin

– Pa ngjyrues artificiale

– Pa konservantë

– Pa kripë, maja dhe laktozë

– Perfectil nuk është i testuar në kafshë

Përdorimi: Një tabletë në ditë me ushqimin tuaj kryesor. Pijeni me ujë ose një lëng të ftohtë. Mos e përtypni. Mos e tejkaloni dozën tuaj ditore.

Rekomandohet përdorimi për të paktën 3 muaj.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.