Wellwoman 50+ përmban një gamë gjithëpërfshirëse prej 26 vitaminash, mineralesh dhe nutrientësh me origjinë bimore që mbështesin aspekte kyçe të shëndetit të femrave mbi 50 vjeç, përfshirë këtu zemra, truri dhe sytë.

Udhëzime mbi përdorimin

Merrni një tabletë në ditë me vaktin tuaj kryesor.

Gëlltiteni me ujë apo me një pije të ftohtë. Mos e përtypni. Mos tejkaloni dozën e rekomanduar ditore.

E përshtatshme për vegjetarianë.

Pa ngjyrues

Pa laktozë

Pa gluten

Pa konservantë

Pa kripë apo maja

Wellwoman 50+ nuk është testuar në kafshë

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.