Avent Kuti Per Qumeshtin Pluhur 

Ne momentin qe deshiron te ushqesh beben, thjesht hap kapakun dhe hidhe qumeshtin pluhur ne shishe me uje te zier normalisht. Prodhuesit e ushqimit per bebet rekomandojne qe ushqimi i fresket te pergatitet kur te jete i  nevojshem. Keshtu qe nuk ka mundesi qe qumeshti te prishet kur je ne levizje. Hiqeni seksionin e brendshem per ta perdorur si kuti. 

97 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.