Twistshake Hot or Cold 420ml 

Termus praktik dhe tepër i këndshëm.

Ruan temperaturën e lëngjeve për rreth 10 orë, në sajë të pranisë së një shtrese veshëse të dyfishtë.

Ka një dizajn unik, tepër të pëlqyeshëm dhe është lehtësisht i transportueshëm.

Ka një kapacitet prej 420 ml.

Termusi ka grykë të gjerë, çka mundëson një larje të lehtë.

Nuk duhet ta vendosni në mikrovalë ose në frigorifer.

Karakteristikat:

-si material është përdorur çelik që nuk ndryshket dhe silikon i padëmshëm;

-përmasat: ka një diametër prej 6.5 cm dhe një lartësi prej 22 cm;

-duhet të lahet me dorë dhe të shpëlahet me kujdes që të mos mbetet ujë në brendësi.

Përbërësit

steel, silicon

10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.