Pse rekomandohet boronica?

Studimet kanë treguar se konsumimi i boronicës sjell shumë avantazhe si : mbrojtje nga infeksionet e traktit urinar, efekt antinflamator, mbështetje për sistemin kardiovaskular dhe mbështetje për sistemin imunitar.

Përdorimi

1 ose 2 tableta në ditë. Gëlltite me ujë ose lëng të ftohte.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

1 produkt tjetër në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.