• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
* * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

Holle – Vaj Organik për bebe (4m+)

950,00 Lekë
902,50 LekëRuaj 5%

Holle vaj organik për bebe (Baby Weaning Oil),

Një kombinim i balancuar ingredientësh të cilësisë së lartë Demeter, vaji është një suplement ushqimor ideal. është një miksim perfekt i lulediellit dhe rrushit organik, i pasur me acide esenciale Omega-3, Omega-6 dhe acid gama linoleik.

Për të marrë vlerat më të mira ushqimore të vajit dhe për ti përthithur ato në mënyrën më të mirë, vaji duhet përdorur në ushqime që nuk përmbajnë qumësht, si perime, drithëra, mish (rekomandohet 1-2 lugë çaji në një vakt).

Sasia

100 Artikuj