Plasmon la Pastina astrini

Një recetë e përgatitur me kujdes për beben tuaj

Oazë e Garantuar e Cilësisë në Rritje

Prodhuar në Itali.

Më shumë kontroll dhe cilësi:

- Vetëm përbërësit e zgjedhur me kujdes dhe të përpunuar me kujdes

- Gjurmueshmëri e plotë e lëndëve tona të para

- Ne zgjedhim veshët më të mirë dhe mbajmë grurin, deri në ditën e përgatitjes, pa trajtime pas vjeljes

Pa konservantë * dhe ngjyrues *

Forma dhe tekstura të përshtatshme për fazat e ndryshme të rritjes së fëmijës

* sipas ligjit

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.