Forma e zgjatur për të garantuar një kapje më të madhe dhe një kapje më të mirë në gjoks. Falë silikonit të butë dhe ultra të imët, ato ngjiten në mënyrë të përsosur dhe sigurojnë një përshtatje optimale.

Zonat e ngritura - Ndihmon për të vendosur dhe hequr astarët në mënyrë korrekte dhe të qetë.

Qumësht pak i rrafshuar, i projektuar për të siguruar një shul natyral në dalë.

Prerjet speciale lejojnë që qumështi të rrjedhë natyrshëm dhe vazhdimisht.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.