• -5%
    MULTI MAM Balm për Kokat e gjirit efarma.al - 1

MULTI MAM Balm për Kokat e gjirit

Mund ta përdorni në çdo kohë të përshtatshme për ju. Për mbrojtje optimale të thithit, vendosni balsam në zonën e thithit para se të ushqeni me gji. Zbutni një sasi të vogël të balsamit Multi-Mam me majat e gishtave dhe aplikojeni atë në të gjithë zonën e thithit. Nuk ka nevojë të pastroni para se të jepni gji. Aplikoni të paktën dy herë në ditë.

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.