NUK Ultra Dry Breast Pads u krijuan posaçërisht për t’i dhënë nënave siguri dhe rehati gjatë periudhës së gjidhënies çdo ditë. Falë shtresës së brendshme veçanërisht absorbuese, kupetat janë jashtëzakonisht absorbuese dhe ofrojnë mbrojtje të besueshme të lëkurës dhe veshjeve. Kupetat janë veçanërisht të përshtatshme për lëkurën, pasi materialet e përdorura nuk janë vetëm të buta, by edhe ajrosen. Kupetat në formë të përsosur përshtaten në mënyrë optimale të gjirit dhe janë gati të padukshme falë sipërfaqes së tire të qetë dhe pa rrudha. Shiriti ngjitës NUK shërben për vendosje të sigurt në sytjena.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.