• Çmim i zbritur

Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
10% ULJE nëse regjistroheni me Facebook, zbritja mund të përdoret brenda 30 ditësh

Përshkrimi i Produktit

Përgatitësi i ushqimit 4 në 1 është një robot për ushqimin e fëmijës që ndihmon në përgatitjen me lehtësi të ushqimeve të shëndetshme të bëra në shtëpi, specifike për kërkesat e fëmijës tuaj.

Është komod dhe praktik, mund të gatuajë me avulltë përziejëtë shkrijë dhe të ngrohë në një enë të vetme, për të përgatitur vakte të ushqyeshme pa lodhje.

Paketimi përmban një avullore-blender, një enë për ruajtjen, spatulën dhe librin e recetave.

  • Ideale për përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme, të bëra në shtëpi për fëmijën tuaj.
  • Përgatit në avull perime, fruta, mish etj.
  • Ju lejon të përgatitni në avull, të përzieni, ngrohni dhe të shkrini.
  • I lehtë për tu pastruar.
  • Gatuani deri në 4 vakte në të njejtën kohë në një enë 1000ml.
  • Formë kompakte që zë një hapesirë minimale në kuzhinë.
  • Nuk përmban materiale BPA.
100 Artikuj
Product added to compare.