• -5%
    Avent - 4-in-1 healthy baby food maker Philips Avent - 1

Avent Përgatitës ushqimi 4 në 1 për fëmijë

Paketimi përmban një avullore-blender, një enë për ruajtjen, spatulën dhe librin e recetave.

Ideale për përgatitjen e ushqimeve të shëndetshme, të bëra në shtëpi për fëmijën tuaj.

Përgatit në avull perime, fruta, mish etj.

Ju lejon të përgatitni në avull, të përzieni, ngrohni dhe të shkrini.

I lehtë për tu pastruar.

Gatuani deri në 4 vakte në të njejtën kohë në një enë 1000ml.

Formë kompakte që zë një hapesirë minimale në kuzhinë.

Nuk përmban materiale BPA.

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Me ka ndihmuar shume

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4

E kam perdorur shume shpesh, me ka shkurtuar kohe e shkrin e zien dhe e perpunon ushqimim e bebit shume shpejt.


in the same category

1 produkt tjetër në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

Me ka ndihmuar shume

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4

E kam perdorur shume shpesh, me ka shkurtuar kohe e shkrin e zien dhe e perpunon ushqimim e bebit shume shpejt.


Product added to compare.