Vitamin B12 mbështet metabolizmin e energjisë dhe:

Ndihmon në funksionimin normal të sistemit nervor

Metabolizmin normal të homocisteinës

Ndihmon funksionet normale fiziologjike

Ndihmon në formimin e rruazave të kuqe të gjakut

Ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar

Ndihmon në ndarjen qelizore

99 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.