Identifikohu me rrjetet sociale

  • Google
  * * * * * 25% ULJE * * * * * Përfitoni nga zbritje prej 15% nëse regjistroheni përmes Facebook +10% zbritje kuponi që mund të përdoret brenda 30 ditësh.

  Vitabiotics – Ultra Vitamin C Fizz (+zink)

  900,00 Lekë

  ULTRA VIT C EFFERVESHENTE

  Sasia

  Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar.
  Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

  Ultra Vitamin C Fizz eshte nje formule eferveshte me nje shije te frekset dhe natyrale portokalli. Eshte ideale per ato qe duan nje alternative tjeter nga tabletat ose kapsulat.

  Ultra Vitamin C Fizz eshte vecanerisht e pershhtatshme per:
  -sistemin imunitar
  -Atletet, personat qe merren me sport
  -Mbi 50vjec
  -Personat me nje jete te ngarkuar dhe stres

  Vitamina C eshte bashkepunetor ne sintezen e kolagjenit, substanca qe e mban lekuren elastike. Kontribuon ne formimin e kolagjenit per mirefunksionimin e kockave,dhembeve, kerceve, lekures dhe eneve te gjakut.

  -I pershtatshem per vegjetariane & vegane
  -Pa aspartame
  -Perthithje e shpejte

  Perdorimi: Tretni nje tablete ne nje gote uje. Merrni nje tablete ne dite. Mund te perdoret me produktet e tjera te Vitabiotics.

  100 Artikuj