Ultra Vitamin C Fizz ofron 1000mg vitamine C, e balancuar me zink per nje efikasitet maksimal. Te dy keto nutriente ndihmojne ne mirefunksionimin e sistemit imunitar.

Vitamina C kontribuon ne sistemin nervor, formimin e kolagjenit dhe rrit perthithjen e hekurit.

Ultra Vitamin C Fizz eshte nje formule eferveshte me nje shije te frekset dhe natyrale portokalli. Eshte ideale per ato qe duan nje alternative tjeter nga tabletat ose kapsulat.

Ultra Vitamin C Fizz eshte vecanerisht e pershhtatshme per:

-sistemin imunitar

-Atletet, personat qe merren me sport

-Mbi 50vjec

-Personat me nje jete te ngarkuar dhe stres

Vitamina C eshte bashkepunetor ne sintezen e kolagjenit, substanca qe e mban lekuren elastike. Kontribuon ne formimin e kolagjenit per mirefunksionimin e kockave,dhembeve, kerceve, lekures dhe eneve te gjakut.

-I pershtatshem per vegjetariane & vegane

-Pa aspartame

-Perthithje e shpejte

Perdorimi: Tretni nje tablete ne nje gote uje. Merrni nje tablete ne dite. Mund te perdoret me produktet e tjera te Vitabiotics.

100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.