Spërkatni një re të Delicious Eau Parfumante pastaj kalojeni atë: ju do të jeni të "veshur" plotësisht me parfumin e saj. Kjo mjegull aromatike butësisht përshkon rrobat tuaja. Përbërja e Nuxe Sun Delicious Eau De Parfumante. Shënime me gaz Portokalli i ëmbël dhe kokrra e imët. Prekja sensuale e kokosit dhe Tiare. Marrëveshja diellore Vaniglia dhe Muschi. Jo fotosensibilizues

100 Articoli

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

5 altri prodotti della stessa categoria:

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.