Abena Intimate care është xhel larës intim për lëkura të ndjeshme. Pastron,qetëson dhe balancon lëkurën. Me ph 3.5, të rregulluar posaçërisht për zonat intime.

Përdoret për të dyja gjinitë, femra dhe meshkuj. Ideale edhe për nënat gjatë shtatzanisë dhe pas lindjes. Me pH të rregulluar 3.5 Me përbërës natyral.

  • Pa ngjyrues
  • Pa parfum
  • Pa parabene
  • Produkt i testuar dermatologjikisht
  • Çertifikuar nga Cigno nordico ecolabel dhe Asma-allergia

Prodotto in Danimarca

99 Articoli

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 altri prodotti della stessa categoria:

Recensioni Recensioni (0)

Sulla base 0 recensioni - 0 1 2 3 4 0/5
Filtro:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.