• -10%
    Vichy Liftactiv Serum 10 Eyes and Lashes Vichy - 1

Vichy Liftactiv Serum 10 Eyes and Lashes

Aplikohen disa pika të serumit në gishta, në mëngjes dhe në darkë.

Mbyllen sytë dhe masazhohet zona e syve, duke nisur nga pjesa e brendshme drejt asaj të jashtme, duke e aplikuar edhe në qerpikë.

I pasur me ujin termal Vichy.

Pa parabene dhe pa parfum.

Testuar dermatologjikisht.

Testuar për alergji.

100 Items

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 other products in the same category:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.