Active filters

Lierac - Lumilogie Brightening Mask

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL3,900Price ALL3,510 -10%
Availability: 100 In Stock

Inspired by the combined aesthetic techniques of LED and peeling, this mask instantly illuminates and evens the complexion thanks to specific active ingredients that act against stains in the process of being formed, visible and widespread. A fresh scent of citrus, rose and magnolia with delicate notes of white musk.

Lierac - Lumilogie Day/Night concentrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL6,590Price ALL5,931 -10%
Availability: 100 In Stock

The day formula has an anti-oxidant and bleaching preventative function and contains a concentration of both vitamins E and B3. The night formula has a specific peeling action in a balm-gel with immediate soothing effect. It contains 7-hydroxy acids and allows in overactive cell regeneration to remove melanin from the surface.

BIODERMA – Cicabio SPF 50+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL3,070Price ALL2,763 -10%
Availability: 100 In Stock

Cicabio SPF 50+ ndihmon në riparimin e lëkurës së dëmtuar të ekspozuar në diell duke vepruar në çdo fazë të procesit të rindertimit biologjik të epidermës dhe kufizimin e rrezikut të hiperpigmentimit të shenjave e njollave. E përshtatshme për të gjithë familjen. Për fëmijët nën 3 vjeç këshillohuni me mjekun ose farmacistin. .

 • Kombinimi sinergjik i resveratrolit, bakrit dhe centella asiatica lehtëson rigjeneremin e epidermës.
 • Mbrojtja shumë e lartë SPF 50+ kufizon rrezikun e hiperpigmentimit.
 • Agjentët anti bakterialë (bakri-zinku) pastrojnë epidermën.
 • Antalgicine™ qetësojnë menjëherë ndjesinë e diskomfortit dhe redukton ndjesinë e kruarjes.
 • Tekstura mbrojtëse dhe hidratuese, me bazë acidin hialuronik, nuk është e yndyrshme dhe e ngjitshme.  
 • Formule pa parfum
 • Pa agjentë artificialë ngjyrues (ngjyra e produktit është natyrale dhe si rezultat i përbërësve aktivë)
 • Jo komedogjenik
 • Rezistent ndaj ujit
 • Hipoalergjik
 • I përshtatshëm me make-up
 • Tolerancë shumë e mirë.

SKINCODE Brightening day cream spf 15

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL5,350Price ALL4,815 -10%
Availability: 2 In Stock

Ky krem hidratues i mëndafshtë & i lehtë thithet lehtesisht nga lëkura pa lënë pas ndjesi të yndyrshme. Përmban filtra UVA & UVB për të mbrojtur lëkurën e ndjeshme jo vetëm nga efekti djegës i diellit, por edhe dëmtimet e padukshme të shkaktuara nga rrezet UVA që shkaktojnë plakje të parakohshme. Përbërësit aktiv zbardhues ndihmojnë në zbehjen e njollave të moshës dhe pigmentimit, duke lënë lëkurën të hidratuar dhe të mbrojtur me një ngjyrë të njëtrajtshme

SKINCODE - Brightening eye contour cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL4,550Price ALL4,095 -10%
Availability: 1 In Stock

Ky krem zbardhues për konturin e syve ka kombinim potent përbërësish aktiv për të ndricuar, zbutur dhe detoksifikuar konturin rreth syve. Përmban Vitamin B3 dhe kompleks të derivuar nga bimë alpine për të ndihmuar në zbehjen e njollave të errëta dhe kompleks me alga jeshile i zgjedhur për veprimin ndaj rrathëve të errët.

SKINCODE - Brightening total clarity serum

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Regular price ALL5,350Price ALL4,815 -10%
Availability: 1 In Stock

Ky serum i lehtë & hidratues është i formuluar me Vitamin B3 dhe një kompleks të derivuar nga bimë alpine për të trajtuar zonat problematike që shfaqin shenja pigmentimi dhe imperfeksione të tjera. Përdoret sëbashku me brightening day cream për të minimizuar pamjen e njollave të errta.

Product added to compare.