Filtrat aktiv

VICHY - ANTI-DARK SPOT SPF 50+ 50ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 300 LekëÇmimi 2 970 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Mbrojtje e lartë që unifikon dhe mattifikon lëkurën e ndjeshme. Falë unifikimit të teksteve BB për një çehre homogjene dhe nxirje natyrale.Falë një sistemi filtri të përforcuar me UVA të gjatë për një cilësi të bukur të lëkurës dhe një nxirje shkëlqyese

LRP - ANTHELIOS 50+ PIGMENTATION

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 000 LekëÇmimi 2 700 Lekë -10%
Availability: 98 In Stock

ANTHELIOS PIGMENTATION TINTED CREAM SPF50 + është një produkt dermatologjik i kujdesit ndaj diellit i pasuruar me Procerad. Formula siguron një mbrojtje të spektrit të gjerë të gjerë (UVA-PF 39, UVB, infra të kuqe-A të caktuar dhe dëmtim të ndotjes) për lëkurën e prirur ndaj hiperpigmentimit të dritës UV dhe të dukshme.

Lierac - Lumilogie Brightening Mask

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 900 LekëÇmimi 3 510 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Frymëzuar nga teknikat e kombinuara estetike të LED dhe peeling, kjo maskë ndriçon menjëherë dhe barazon fytyrën në sajë të përbërësve aktivë specifik që veprojnë kundër njollave në procesin e formimit, të dukshëm dhe të përhapur. 

Lierac - Lumilogie Day/Night concentrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 6 590 LekëÇmimi 5 931 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formula e ditës ka nje funksion parandalues anti-oksidant dhe zbardhues dhe përmban një përqendrim të dy vitaminave E dhe B3. Formula e natës ka një veprim specifik peeling në një balsam-xhel me efekt zbutës të menjëhershëm.Përmban 7-hidroksi acide dhe  lejon në mbiaktivizimin e rigjenerimit qelizor për të hequr melaninën nga sipërfaqja. 

Product added to compare.