Filtrat aktiv

Nuk – Pompë gjiri sensitive Jolie

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 000 LekëÇmimi 4 750 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Pompa e gjirit manuale Nuk Jolie është e dizenjuar për ta bërë këtë proces më të lehtë. Me një lëvizje ekstraktuese perfekte dhe me një formë ergonomika lejon kryerjen e procesit me vetëm një dorë. Jolie gjithashtu ka një teksturë të butë silikoni e cila përputhet me formën e gjoksit të nënave duke ofruar në të njejtën kohë një masazhim të lehtë që nxit rrjedhjen e qumështit.

Product added to compare.