Filtrat aktiv

VICHY - LIPOSTRETCH - KUNDER CELULITIT 200ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 670 LekëÇmimi 2 403 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Kremi i lehtë është i përshtatshëm për kujdes të rregullt, figura mbështetëse për të gjithë trupin. Siguron lagështirë afatgjatë dhe kështu siguron lëkurë të bukur, të kujdesur mirë për trupin. Siguron më shumë qëndrueshmëri dhe dendësi për rënien e kontureve të lëkurës.

LRP - LIPIKAE BAUME AP+ 200ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 560 LekëÇmimi 2 304 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lipikar Baume AP + qetëson menjëherë lëkurën atopike të prirur për ekzemë dhe lëkurën ekstra të thatë. E aplikuar çdo ditë, ajo hap shpërthimet e thatësisë së fortë. E nevojshme të ri-ekuilibrohet mikrobioma e saj, popullata e mikro-organizmave që gjenden në sipërfaqen e lëkurës.

Lierac - Body-Hydra Milk

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 250 LekëÇmimi 2 925 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Ky locion ne trajte qumshti  hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht. Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

Lierac - Body-Hydra Cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 500 LekëÇmimi 3 150 Lekë -10%
Availability: 2 In Stock

Ky krem hidratues përmban një kompleks hidratues që kombinon veprimet e dy acideve hialuronike. Njeri ka një veprim të menjëhershëm hidratues në lëkurë ndërsa tjetri çlirohet gradualisht. Ajo përmban gjithashtu Silicium dhe ekstrakt Hibiscus me veti tonifikuese dhe zbutëse. Ekstrakti i shegës do i ofrojë lëkurës fortësi dhe qëndrueshmëri.

Lierac - Body-Slim Cryoactive Concentrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 720 LekëÇmimi 5 148 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Cilësia e xhelit rozë me efektin e menjëhershëm të ftohtë kontribuon në mënyrë aktive në efikasitetin e dobësimit. Gllënjkë acidi hialuronik, ajo ofron një efekt zbutës joshës hidratues, ndërsa aroma e saj me lule e irisit, trëndafilit dhe jaseminit i mrekullon shqisat.

Nuxe - Sun Delicious Eau De Parfumante

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 500 LekëÇmimi 4 050 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Frymëzuar nga aroma e varur e kujdesit NUXE Sun, Eau Delicieuse Parfumante ringjall frymën e verës. Harmonitë e tij të gazuar verbojnë portokallin e ëmbël dhe kokrrën e imët. Ne fluturojmë për në tropikët posa të zbulohen nuancat ledhatuese të kokosit dhe luleve Tiare, të kurorëzuara nga akordet lavire të vaniljes dhe muskëve.

Product added to compare.