LRP Serozinc

I përshtatshëm për :

  1. përdorim të përditshëm, është i lehtë dhe freskon lëkurën tuaj pas larjes, ndërkohë që sulfati i zinkut vepron mbi shenjat e yndyrës.
  2. Zbut prerjet nga brisku
  3. Pastron irritimet në siperfaqen e lëkurës

PERDORIMI:

Keshillohet te aplikohet disa here ne dite

3433422408159
10 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.