Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics – Diabetone Original

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Diabetone është suplement me vitamina dhe minerale për të gjithë ato që duan të plotesojnë dieten e tyre me vitaminat dhe mineralet kyçe. Nuk është një trajtim për diabetin por synon në mbajtjen e mirëqenies dhe shëndetit të përgjithshëm. Nuk përmban sheqer të shtuar, medikamente ose hormone.

  R-LIPOINN 30 KAPSULA

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 700 LekëÇmimi 1 530 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  R-LIPOINN rrit ndjeshëm aktivitetin antioksidant të qelizave tuaja dhe mitokondrisë dhe kështu parandalon dëmtimin dhe përkeqësimin e mitokondrisë. Kjo në mënyrë efektive zvogëlon rritjen e stresit oksidativ të lidhur me plakjen.

  Vitabiotics - Diabetone Plus

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 000 LekëÇmimi 2 700 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Diabetone Plus

  Diabetone Plus është një paketë e dyfishtë që kombinon formulën tonë të besuar Diabetone me një kapsulë Omega-3 me cilësi të lartë dhe pastërti.

  22 lëndë ushqyese përfshirë Kromin, i cili kontribuon në mirëmbajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak dhe Vitaminave B

  Përmban Vaj Peshku Omega-3 me burim përgjegjësie

  28 tableta dhe 28 kapsula në një paketë të dyfishtë

  Product added to compare.