Subcategories

  Filtrat aktiv

  OTI ZEROLIP-DREN

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 100 LekëÇmimi 2 790 Lekë -10%
  Availability: 42 In Stock

  Suplement ushqimore me Ananas, Lule radhiqe dhe Inulinë. Luleradhiqja dhe ananasi i pranishëm në produkt ndihmojne ne drenimin e likideve te teperta ne organizem dhe promovimin e funksionit të tretjes dhe të mëlçisë.

  Product added to compare.