Filtrat aktiv

BIODERMA – Photoderm Max Sun Mist (SPF 50)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 950 LekëÇmimi 4 455 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Bioderma Photoderm Max SPF 50+ Sun Mist është një spraj me mbrojtje shumë të lartë nga dielli. Eshtë ideale për lëkurat e ndjeshme, duke formuar një barrierë dhe mbrojtur lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Që nga aplikimi, ju ofron një freski të menjehershme freskie dhe nuk lë shenja të bardha. 

LRP - LIPIKAE BAUME AP+ 200ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 560 LekëÇmimi 2 304 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Lipikar Baume AP + qetëson menjëherë lëkurën atopike të prirur për ekzemë dhe lëkurën ekstra të thatë. E aplikuar çdo ditë, ajo hap shpërthimet e thatësisë së fortë. E nevojshme të ri-ekuilibrohet mikrobioma e saj, popullata e mikro-organizmave që gjenden në sipërfaqen e lëkurës.

NUK – Set për pastrimin e dhëmbëve të bebeve...

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 950 LekëÇmimi 903 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Seti NUK Oral Care është ideal për këtë: përmban një pastë enkas për bebet dhe një furçë dhëmbësh që vendoset në gisht. Ju më pas fërkoni furçën e butë që të pastroni dhëmbët ose të ndihmoni në qetësimin e diskomfortit nga dalja e dhëmbëve. Pasta është e studiuar enkas për përkujdesjen dhe pastrimin e dhëmbëve të parë të bebes suaj

Avene – Xeracalm A.D Vaj larës për lëkura atopike

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 600 LekëÇmimi 2 340 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Avène XeraCalm AD Vaj pastrues për rimbushjen e lipideve i pasuruar me Ujin Termik të Pranverës pastron butësisht lëkurat shumë të thata falë bazës së tij të butë pastruese pa sapun dhe me pH neutral. Formuluar duke përdorur një minimum përbërësish, mbron nga efektet e tharjes së ujit.

Avene – Xeracalm A.D Krem për lëkura atopike

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 200 LekëÇmimi 2 880 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

XeraCalm AD, formuluar sipas Charte Cosmétique Stérile : pa parfum, pa paraben, është zhvilluar me përbërës të përzgjedhur, të pastër dhe efikasë. Kompleksi l-modulia, përbërës bioteknologjik inovator i substancave aktive të nxjerra nga një mikroflorë e pranishme në Ujë Termal Avène. 

Product added to compare.