Filtrat aktiv

VICHY - LIPOSTRETCH - KUNDER CELULITIT 200ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 670 LekëÇmimi 2 403 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Kremi i lehtë është i përshtatshëm për kujdes të rregullt, figura mbështetëse për të gjithë trupin. Siguron lagështirë afatgjatë dhe kështu siguron lëkurë të bukur, të kujdesur mirë për trupin. Siguron më shumë qëndrueshmëri dhe dendësi për rënien e kontureve të lëkurës.

Lierac - Body-Slim Cryoactive Concentrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 720 LekëÇmimi 5 148 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Cilësia e xhelit rozë me efektin e menjëhershëm të ftohtë kontribuon në mënyrë aktive në efikasitetin e dobësimit. Gllënjkë acidi hialuronik, ajo ofron një efekt zbutës joshës hidratues, ndërsa aroma e saj me lule e irisit, trëndafilit dhe jaseminit i mrekullon shqisat.

Bio Planete Organic Coconout Oil

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 000 LekëÇmimi 900 Lekë -10%
Availability: 5 In Stock

Vaji i Coconout Organik është një yndyrë vegjetale ideale për pjekje, skuqje dhe gatime enësh. Vaji i kokosit i virgjër përmban një shumicë të acideve yndyrore me zinxhir të mesëm, më së shumti acid laurik. Falë aromës së tij madhështore të kokosit të freskëta, vaji shton një notë të hollë dhe ekzotike në pjatat tuaja. Mund të nxehet në temperatura të larta dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për skuqje dhe pjekje.

Caudalie – Vinosculpt Lift & Firm Body Cream

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 280 LekëÇmimi 3 852 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

I pasuruar me polifenole antioksidante të farës së rrushit dhe ekstrakt të irisit, kremi i trupit Vinosculpt vepron njëkohësisht në 4 zonat kritike të trupit (krahë, bust, stomak dhe vithe) për një lëkurë më të fortë nga muaji i parë i përdorimit.

Product added to compare.