Filtrat aktiv

Avent - 4-in-1 healthy baby food maker

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 30 000 LekëÇmimi 28 500 Lekë -5%
Availability: 1 In Stock

Përgatitësi i ushqimit 4 në 1 është një robot për ushqimin e fëmijës që ndihmon në përgatitjen me lehtësi të ushqimeve të shëndetshme të bëra në shtëpi, specifike për kërkesat e fëmijës tuaj. Është komod dhe praktik, mund të gatuajë me avull, të përziejë, të shkrijë dhe të ngrohë në një enë të vetme, për të përgatitur vakte të ushqyeshme pa lodhje

Avent Store breast milk

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 600 LekëÇmimi 2 470 Lekë -5%
Availability: 1 In Stock

Kutite e ruajtjes së qumështit të gjirit Avent janë të gjithanshëm dhe i kursejnë hapësirën, të dizajnuara për tu rritur me nevojat e foshnjës tuaj, pasi mund të përdorni të njëjtën filxhan për të ruajtur qumështin e gjirit ose ushqimin për fëmijë. Ato përshtaten me të gjitha pompat e gjirit të Philips Avent.

Product added to compare.