Filtrat aktiv

Solgar – Methylcobalamin, vitaminë B12 (1000mcg)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 100 Lekë
Availability: 100 In Stock

Metilkobalamin (apo ndryshe Vitamina B12) vjen nga Solgar në një formulim që përthithet menjëherë dhe me efektivitet nga organizmi. Tabletat sublinguale përmbajnë 1000 μg Vitaminë B e cila luan role të ndryshme në organizëm si reduktimi i lodhjes, çlirimi i energjisë nga ushqimet dhe mbështetja e vitalitetit tuaj.

Solgar – L-Methionine 500mg

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 3 150 Lekë
Availability: 100 In Stock

L-Methionine është një aminoacid thelbësor i cili vepron si një promotor antioksidant. Trupi jonë është në gjendje të konvertojë metioninën në cisteinë e cila vepron si prekursor i antioksidantit detoksifikues L-Glutathione. Metionina e cila është gjithashtu lipotropik, ndihmon në metabolizmin e yndyrnave. 

Bionike Triderm Lenil+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 050 LekëÇmimi 1 845 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Bionike Triderm Lenil +, në sajë të vetive antioksiduese, qetësuese dhe zbutëse, favorizon rivendosjen e ekuilibrit natyror të lëkurës dhe qetëson djegien, kruajtjen dhe flakjen e shkaktuar nga dermatiti i shoqëruar edhe me ekzemë.

Solgar – Biotin 300mcg

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 000 Lekë
Availability: 100 In Stock

Biotina apo vitamina H (e njohur gjithashtu si vitamina B7) është pjesë shumë e rëndësishme të kompleksit të vitaminave B që kontribuon në mirëmbajtjen e flokëve, lëkurës dhe mukozave, funksionimin normal të sistemit nervor dhe funksionimin normal psikologjik.

Solgar – Chelated Zinc

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 2 300 Lekë
Availability: 100 In Stock

Chelated Zinc ofrojnë cilësi “premium” në një formë shumë të përthithshme. Një lëndë ushqyese kryesore, zinku është një mineral thelbësor dhe vital për shumë funksione në trup. Ai mundëson lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm dhe ka veprim antioksidant, i cili ndihmon në luftimin e radikalëve të lira.

Solgar – Full Spectrum Curcumin

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 4 260 Lekë
Availability: 100 In Stock

Efikasiteti i vetëm një kapsule Solgar Curcumina mund të krahasohet me efektin e 74 kapsulave të ekstraktit standard të kurkuminit 100 mg. Për më tepër, në një studim të kohës së fundit, Solgar Curcumin ka dëshmuar veprim të zgjatur, duke qëndruar në plazmë për 24 orë të plota.

Product added to compare.