Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics – Pregnacare Plus Omega-3

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 100 LekëÇmimi 2 790 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Pregnacare Plus ofron një paketim të dyfishtë ku përfshihen vitaminat esenciale për shtatzani ku përfshihen dozat e rekomanduara të acidit folik 400mcg dhe 10mcg vitaminë D plus kaspulat me Omega-3 që ofrojnë një burim të pasur të DHA i cili kontribuon në zhvillimin normal të trurit dhe syve tek fetusi.

  Vitabiotics – Omega-H3 Blue Label

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Availability: 2 In Stock

  Formula e Omega-H3 Blue Label permban 34 bio-elemente perfshire vitamina, minerale dhe mikro-nutriente te avancuar si Co-Q10 dhe ektrakt likopeni. Pas shume kerkimesh shkencore, tabletat e avancuara Omega-H3 Blue Label perfshijne gjithashtu ekstrakt te Ginsengut Siberian, Ekstrakt Maca, bioflavonoide te qitros dhe fara lini, burim i acid alfa-linolenik.

  Vitabiotics – Wellkid Omega-3 i përtypshëm

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 190 LekëÇmimi 1 971 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Fëmijët mund të jenë selektivë për sa i përket pëlqimeve të tyre prandaj është e rëndësishme ti jepni një suplement që është i shijshëm, pa shije peshku dhe që ato do ta marrin me kënaqësi. Wellkid Omega-3 i përtypshëm janë kapsula të buta të cilësisë së lartë që ofron vaj peshku Omega-3 pa sheqer të shtuar dhe me një shije natyrale portokalli qe fëmijët do ta dashurojnë.

  Vitabiotics – Wellteen Him Plus

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Wellteen Him Plus përfshin zinkun, hekur, jod që kontribuojnë në një funksionim normal konjitiv, ndërkohë që acidi pantotenik ndihmon në një performancë të mirë mendore duke ndihmuar në përqendrim gjatë kohës së studimit. Hekuri ndihmon në formimin e qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës si dhe kontribuon në transportin e oksigjenit në trup.

  Vitabiotics – Ultra Omega-3

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 800 LekëÇmimi 1 620 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Vaji i peshkut Ultra Omega-3 është formuluar që të arrijë cilësinë dhe pastërtinë më të lartë. Me mbi 60% acide yndyrore Omega-3  ky produkt është mjaft i fuqishëm dhe efektiv. Si të gjithë vajrat e peshkut të linjës Vitabiotcs Ultra, është prodhuar në Norvegji me standartet më të larte. 

  Vitabiotics – Neurozan Plus

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 600 LekëÇmimi 3 240 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Truri juaj ka nevojë për një spektër të gjerë nutrientësh esencialë që punojnë së bashku për të siguruar shëndetin dhe performancën e tij. Neurozan Plus ofron mbështetje nutricionale të avancuar me nutrient specifikë që ndihmojnë funksionimin normal të trurit dhe funksioneve konjitive.

  Vitabiotics – Ultra Krill Oil

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 000 LekëÇmimi 2 700 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Ultra Red Krill ofron një burim superior për Omega-3 me shumë përfitime të tjera shtesë, e formuluar për të arritur standartet më të larta të cilësisë, pastërtisë dhe efektivitetit. Vaji Ultra Red Krill ofron 500mg vaj të pastër të një lloji karkaleci, një burim i veçantë i Omega-3 me një përqendrim të lartë të fosfolipideve që mund të përdoren më me efektshmëri nga trupi në krahasim me Omega-3 normale.

  Product added to compare.