Filtrat aktiv

VICHY - BB KREM SPF 50+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 900 LekëÇmimi 2 610 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

Mbrojtje e lartë nga dielli e pasuruar me PhE-Resorcinol për të zvogëluar dhe parandaluar shfaqjen e njollave. BB, formula e saj e lyer ndihmon për të unifikuar fytyrën dhe mund të shërbejë si një bazë përbërjeje. Struktura e saj e thatë dhe e butë thithet shpejt dhe përfundimi është mat dhe natyral.

VICHY - EMULSION VISAGE DRY TOUCH SPF 30+ 50ml

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 900 LekëÇmimi 2 610 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën me vaj por edhe të ndjeshëm. Me një strukturë ultra thithëse, filtër UV të patentuar Mexoryl XL dhe minerale, kjo krem i lartë për fytyrën me mbrojtje nga dielli do të ndihmojë në mbrojtjen nga dëmtimi i diellit, njollave kafe, plakjes së parakohshme të lëkurës të shkaktuar nga dielli dhe prodhimit të tepërt të sebumit.

VICHY - LIFTACTIV FLEXITEINT (SAND 35)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 700 LekëÇmimi 3 330 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Fondatina Vichy Liftactiv Flexiteint është një fondatine me mbulim mesatar, i formuluar posaçërisht për përdorim të përditshëm në lëkurë që shfaq linja të imëta dhe rrudha.  Lëkura është e lëmuar dhe elastike, e rigjallëruar dhe rrezatuese gjatë gjithë ditës, ndërsa kjo formulë inovative vazhdon të sigurojë përfitime anti-plakje. 

VICHY - Normaderm Stick Anti-imperfection

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 690 LekëÇmimi 1 521 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

2 perfitime në një veprim të vetëm për menaxhimin gjithëpërfshirës të shpërthimeve lokale: përbërja + trajtimi i kujdesit për lëkurën. Pigmentet që përmbahen në Stick maskohen menjëherë pa përcaktuar. LHA thahet dhe pastron shtytjen lokale për ta thithur atë shpejt. Papërsosmëria maskohet menjëherë, absorbohet shpejt.

Product added to compare.