Filtrat aktiv

VICHY HYDRA MAG C+

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 400 LekëÇmimi 3 060 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

PERKUJDESJE HIDRATUESE-KUNDER LODHJES PER MESHKUJ. I PERSHTATSHEM PER APLIKIM FYTYRE+SY. Hiraton,tonifikon dhe largon shenjat e lodhjes ne fytyre dhe ne zonen e syve ne saje te perberjes me magnesium dhe vitamin C.

VICHY - Neovadiol Krem Dite

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 300 LekëÇmimi 4 770 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Me një formulë unike, të pasuruar me përbërës të përzgjedhur me kujdes, Krem Dita Komplekse Kompensuese Neovadiol është një krem hidratues që punon për të zvogëluar shfaqjen e shenjave të plakjes që mund të shfaqen si rezultat i menopauzës.

VICHY - Neovadiol Krem Nate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 300 LekëÇmimi 4 770 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Me një formulë unike, të pasuruar me përbërës të përzgjedhur me kujdes, Krem Dita Komplekse Kompensuese Neovadiol është një krem hidratues që punon për të zvogëluar shfaqjen e shenjave të plakjes që mund të shfaqen si rezultat i menopauzës.

VICHY - Liftactive Krem Nate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 300 LekëÇmimi 4 770 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kujdesi kundër rrudhave dhe forcimit të natës Vichy LiftActiv është një krem i pasur hidratues që zvogëlon shfaqjen e rrudhave dhe lë lëkurën të ndihet më e fortë. Ka një strukturë jo të yndyrshme dhe jo ngjitëse me një fund të lëmuar, mat, kadifeje.

VICHY - Liftactive Supreme Krem Dite

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 5 300 LekëÇmimi 4 770 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Liftactiv Supreme është hidratuesi i përditshëm i Vichy që synon shenjat e plakjes ndërsa ato shfaqen. Ka një formulë unike që zbut pamjen e rrudhave dhe ndihmon lëkurën të ndihet më e fortë. I pershtatshem per fytyra te kombinuara. 

VICHY - SLOW AGE FLUID MOISTURIZER

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 950 LekëÇmimi 4 455 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Slow Âge Fluid Moisturizer përmban një sistem filtri që ofron SPF 25 për spektër të gjerë të mbrojtjes ditore anti-UV, përfshirë UVA. Eshtë formuluar me tre përbërës aktivë të frymëzuar natyrshëm: antioksidant Baïcalin, Bifidus i nxjerrë nga probiotikët dhe Uji termik i mineralizimit të Vichy. 

VICHY - IDÉALIA DAY CREAM - MIX

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 500 LekëÇmimi 4 050 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Krem ndriçues për çdo moshe pavarësisht nga lloji dhe toni i lëkurës. Në dispozicion për lëkurë të thatë ose normale / të kombinuar. Pasuria e një krem me lehtësinë e një xheli, për t'i dhënë lëkurës shkëlqim të menjëhershëm. Si kremozë ashtu edhe i gazuar, ky krem hidratues ndriçues shkrihet në lëkurë dhe menjëherë lëkura ndihet më e butë.

VICHY - IDÉALIA DAY CREAM - DRY

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 500 LekëÇmimi 4 050 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Kremi Idéalia Smoothness and Glow Energizing për lëkurën e thatë është krijuar për gratë që shqetësohen për efektet e një stili jetese të shpejtë në lëkurën e tyre. Ai adreson shurdhësinë dhe humbjen e shkëlqimit, duke ndihmuar lëkurën të shkëlqejë natyrshëm.

Product added to compare.