Subcategories

  Filtrat aktiv

  VICHY - DERMABLEND 3D (SAND 35)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 700 LekëÇmimi 3 330 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Mbulim i lartë, korrigjim i lehtësimit, anti-papërsosmëri. Projektuar për lëkurë me vaj të prirur për puçrra, DERMABLEND ™ [3D KORRIGJIM] shkon në një hap të vetëm për të fshehur papërsosmëritë, zbutjen e lehtësimit dhe zvogëlimin e papërsosmërive.

  VICHY - DERMABLEND 3D (NUDE 25)

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 700 LekëÇmimi 3 330 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Mbulim i lartë, korrigjim i lehtësimit, anti-papërsosmëri. Projektuar për lëkurë me vaj të prirur për puçrra, DERMABLEND ™ [3D KORRIGJIM] shkon në një hap të vetëm për të fshehur papërsosmëritë, zbutjen e lehtësimit dhe zvogëlimin e papërsosmërive.

  VICHY - Normaderm Stick Anti-imperfection

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 690 LekëÇmimi 1 521 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  2 perfitime në një veprim të vetëm për menaxhimin gjithëpërfshirës të shpërthimeve lokale: përbërja + trajtimi i kujdesit për lëkurën. Pigmentet që përmbahen në Stick maskohen menjëherë pa përcaktuar. LHA thahet dhe pastron shtytjen lokale për ta thithur atë shpejt. Papërsosmëria maskohet menjëherë, absorbohet shpejt.

  LRP - EFFACLAR MAT

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 960 LekëÇmimi 2 664 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Krem hidratues mat për lëkurën me vaj synon vajin e tepërt. Veprim i dyfishtë - matifikon lëkurën dhe përsos poret. E formuluar me acid lipo-hidroksi mikro-eksfoliant, kjo formulë pa vaj hidraton lëkurën ndërsa lë lëkurën të duket dhe ndjehet e matur.

  LRP - EFFACLAR H

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 280 LekëÇmimi 2 952 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  La Roche-Posay Effaclar H Krem qetësues dhe hidratues i lëkurës përmban një grup të ekuilibruar përbërësish që ushqejnë në mënyrë efektive lëkurën me vaj, si dhe lëkurën e dobësuar nga tharja e produkteve të përdorura në trajtimin medikamentoz të aknes. 

  LRP - EFFACLAR GEL

  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 150 LekëÇmimi 1 935 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Rutina plotësuese e pastrimit për lëkurën me akne. EFFACLAR Gel pastron butësisht lëkurën me vaj pa efekte tharëse falë agjentëve pastrues të butë të zgjedhur në mënyrë rigoroze për të siguruar tolerancë të mirë. Heq papastërtitë dhe sebumin e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër dhe të freskët.

  Lierac - Sebologie Gel

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 690 LekëÇmimi 3 321 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Frymëzuar nga teknika e pastrimit të rishfaqjes së sipërfaqes *, ky xhel me lëng ofron një zgjidhje specifike kundër papërsosmërive, në faza të ndryshme të zhvillimit të tyre. Një strukturë aktive e lëngshme me lëng xheli për një efekt të menjëhershëm "pastrues të poreve".

  Lierac - Sebologie Concentrate Anti-Imperfections

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 400 LekëÇmimi 2 160 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Frymëzuar nga teknika estetike e pastrimit të rishfaqjes, përqendrimi i butonit të ndalimit thith shpejt puçrrat dhe shenjat e mbetura falë përbërësve aktivë me performancë të lartë: glukonat zinku astringjent, acid salicilik keratolitik, frenues i acidit azelaik të shartuar të baktereve përgjegjëse për formimin e butonave dhe pluhur antiseptik kalamine.

  Product added to compare.