Karakteristikat:

*lë lëkurën këndshëm të butë dhe të hidratuar intensivisht

*zvogëlon tharjen e lëkurës me 64% pas 4 javësh përdorimi

*rigjeneron barrierën lëkurore të lëkurës dhe rikthen zhdërvjelltësinë

*qetëson lëkurën e irrituar dhe të skuqur

*jo komedogjene

3337872410208
100 Artikuj

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (0)

Based on 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filter:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Product added to compare.