Filtrat aktiv

Medel - Sistemi i Terapise Me Aerosol

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi 5 500 Lekë
Availability: 99 In Stock

Medel Family është një sistem terapie me aerosol me një kompresor pistoni. Për shkak të formës së saj praktike, Medel Family është ideale për t'u përdorur nga e gjithë familja. Medel Family mund te perdoret nga femije dhe te rritur. Dizajni i pajisjes siguron shpejtësi dhe efikasitet maksimal. 

NUK Nasal Aspirator

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 450 LekëÇmimi 428 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

NUK Aspirator Nasal një metodë e butë për heqjen e sekretimit të hundës nga hunda e ndjeshme e foshnjës. Nuk është e pazakontë që foshnjat të kenë një të ftohtë dhe pasi që ata marrin frymë pothuajse ekskluzivisht përmes hundës së tyre gjatë muajve të parë të jetës, një hundë e bllokuar mund të çojë shpejt në probleme.

Product added to compare.