Filtrat aktiv

Mustela - Gel Lavant Doux Shampo

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 900 LekëÇmimi 1 710 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Kjo shampo pastron me efikasitet duke respektuar lëkurën, skalpin dhe flokët delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës. Qetëson dhe kompenson efektet tharëse të banjës. Nuk shkakton djegie të syve. Lë një aromë unike mbi lëkurë dhe flokë. Praktik, flakoni-pompë hedh dozën e duhur për çdo përdor

Mustela – Gentle Shampoo

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 300 LekëÇmimi 1 235 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Shampo ideale në përditshmëri për larjen dhe shthurjen e flokëve të hollë dhe delikatë të të sapolindurit, bebes dhe fëmijës. Nuk djeg sytë. Respekton lëkurën e kokës që nga lindja. Përfshi edhe neonatët.

Bionike - Triderm Shampo me Vaj

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 200 LekëÇmimi 1 140 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Bionike Triderm - Shampo me Vaj pastron në mënyrë efektive, por butësisht: falë vetive të tij qetësuese dhe zbutëse, është ideale në rast acarimi dhe kruajtje të kokës dhe për trajtimin lokal të kapakut të djepit tek foshnjat dhe fëmijët.

TRUDI - Shampo qumeshti për fëmijë me polen lulesh

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 750 LekëÇmimi 713 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Shampo për fëmijë Trudi me polen është një shampo shumë e butë që nuk irriton sytë e fëmijës dhe respekton flokët e tij. Përbërja e shamponit bazuar në ekstrakte pastruese të palmës së kokosit dhe polenit të luleve ndihmon në zbutjen e flokëve dhe krehjen e tyre të lehtë.

FREZYDERM BABY CHAMOMILE BATH

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 450 LekëÇmimi 1 378 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Solucion i lëngshëm për trajtimin e lëkurës së irrituar dhe të ndjeshme. Shtë i përshtatshëm për foshnjat, fëmijët dhe madje edhe të rriturit që vuajnë nga thatësi e rëndë, urtikarie, sëmundje të skuqjes së fëmijëve dhe të gjitha llojet e acarimeve. 

Product added to compare.