Hipoalergjenik – Formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.

Nuk përmban – sapun, paraben, ftalate, fenoksietanol.

Perdorimi:

Hidhni në pëllëmbën e dorës nga shampoja, shkumoni lëkurën dhe flokët e bebes apo fëmijës. Shpëlajeni me ujë të bollshem.

100 Artikuj

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

E rekomandoj

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ka arom te butë, dhe zgjat shum, bebi im qendron i freskt dhe ka er te mir gjith diten.. Po bej 4 muaj qe e perdor dhe realisht e rekomandoj.


<b>50</b>

in the same category

8 produkte të tjera në këtë kategori:

Reviews Reviews (1)

Based on 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filter:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

E rekomandoj

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating: 0 1 2 3 4
Total Rating: 0 1 2 3 4

Ka arom te butë, dhe zgjat shum, bebi im qendron i freskt dhe ka er te mir gjith diten.. Po bej 4 muaj qe e perdor dhe realisht e rekomandoj.


<b>50</b>
Product added to compare.