Filtrat aktiv

Solgar – Magnesium Citrate

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 600 LekëÇmimi 2 340 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Ky produkt nga Solgar vjen në formën e citratit të Magnesiumit e cila është një formë shumë e përthitshme e këtij minerali krahasuar me format e tjera të zakonshme që janë në treg të oksideve. Për këtë arsye Magnesium Citrate është ideal për individët që kanë probleme me traktin tretës apo ato që nuk i përthithin format e tjera të këtij minerali me lehtësi.

Vitabiotics – Jointace Rose Hip

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Shëndeti i kockave dhe i kërceve janë të rëndësishme për mirëqenien afatgjatë. Jointace Rose Hip & MSM është zhvilluar nga ekspertët e Vitabiotics dhe ofron një kombinim unik të mineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideale për ato që kanë një jetë aktive, që merren me sport ose janë në moshë të thyer.

Solgar – Chelated Zinc

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 300 LekëÇmimi 2 070 Lekë -10%
Availability: 99 In Stock

Chelated Zinc ofrojnë cilësi “premium” në një formë shumë të përthithshme. Një lëndë ushqyese kryesore, zinku është një mineral thelbësor dhe vital për shumë funksione në trup. Ai mundëson lëkurë, flokë dhe thonj të shëndetshëm dhe ka veprim antioksidant, i cili ndihmon në luftimin e radikalëve të lira.

Vitabiotics – Pregnacare Conception

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 000 LekëÇmimi 3 600 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formula e Pregnacare Conception është zhvilluar dhe konceptuar në bazë të shumë studimeve në mbarë botën që tregojnë se nutrientë specifikë mund të luajnë një rol mjaft të rëndësishëm në ndërtimin e rezervave me nutrientë,  gati për shtatëzani apo për të ndihmuar në një shëndet sa më të mirë të sistemit riprodhues.

Product added to compare.