Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics – Jointace Sport

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
  Shtoni në shportë
  Availability: Out of stock

  Jointace Sport  ofron kombinim unik të vitaminave, mineraleve dhe lëndëve ushqyese, ideale për ato që kanë një jetë aktive, në sport ose për moshat e thyera. Jointace Sport përmban përbërësit më të avancuar: Bromelain, enzimë e ekstraktuar nga ananasi, si dhe acid hialuronik natyral.

  Vitabiotics – Jointace Original

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Shëndeti i kartilagjeve (kërceve) dhe kockave është i rëndësishëm për një mirëqënie afatgjatë. Jointace Original është formuluar që të ofrojë një kombinim unik në mikromineraleve, vitaminave dhe nutrientëve, ideal për individët me një jetë aktive, për ato në moshë apo për ato që merren me aktivitet sportiv.

  FORTICOLINN

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 479 LekëÇmimi 2 231 Lekë -10%
  Availability: 96 In Stock

  FORTICOLINN përmban peptide specifike bioaktive të kolagjenit dhe laktat kalciumi, të optimizuar për trajtimin e osteopenisë dhe osteoporozës. Peptidet rrjedhin nga një proces specifik, shumë i kontrolluar i hidrolizës së kolagjenit tip I.

  Proenzi Intensive

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 900 LekëÇmimi 3 510 Lekë -10%
  Availability: 92 In Stock

  Proenzi Intensive është një përgatitje komplekse e përbashkët, përbërësit e së cilës janë Salix alba (shelg i bardhë) i përdorur në mjekësinë popullore dhe ekstrakte Curcuma longa (shafran i Indisë) të përdorura në Ayurveda për të ndihmuar në ruajtjen e shëndetit të kyçeve.

  FLEXY FORTE

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 480 LekëÇmimi 2 232 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Përbërësit Aktivë - Glukozamina, Kondroitin, Metilsulfonilmetani (MSM), Boswellia dhe Vitamina D3

  Indikacionet - Shtesa dietike e dobishme për të ruajtur mirëqenien dhe funksionin e përbashkët te artikulacioneve. 

  CARTInorm + d3 1500 mg * 60 tab

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 200 LekëÇmimi 2 880 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Shtesë ushqimore me qëllim mjekësor, që përmban vitaminë D3, C, kalçium, mangan, glukozaminë dhe sulfat kondroitine. Rekomandohet për nevoja të veçanta ushqimore që vijnë si pasojë e problemeve të nyjeve dhe artikulacioneve ose si pasojë e gjendjeve jo të mira të kockave dhe muskujve.

  ARTIMIN 4 * 30 TAB INTEGRATORE ALIMENTARE

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 190 LekëÇmimi 1 971 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Artimin, shtesë ushqimore, me një ndikim të trefishtë për kyçe të shëndetshme dhe elastike. I jep mbështetje fortësisë dhe elasticitetit të tendinave. Komponentët janë klorhidrat glukozamine, sulfat kondroitine, acid hialuronik. Këta shfaqin një ndikim sinergjik: Rrisin lëvizshmërinë e kyçeve, ulin dhimbjet për një kohë të gjatë si dhe nxisin krijimin e kolagjenit. Falë acidit hialuronik rivitalizohet lëkura.

  Promopharma – Procollagen

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 880 LekëÇmimi 1 692 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Procollagen është një shtesë ushqimore e studiuar për stimulimin e sintezës natyrale të kolagjenit që me avancimin e moshës reduktohet dhe rigjenerimi dhe riparimi i lëkurës ndodhin me ngadalë. Lëkura humb në mënyrë progresive elasticitetin dhe tonusin me kalimin e kohës: lëkura nuk mund të kundërshtojë më efektet e kontraktimit të muskujve dhe në sipërfaqe shfaqen rrudha që me kalimin e kohës bëhen më të dukshme.

  Product added to compare.