Subcategories

  Filtrat aktiv

  BABYTIME ORO

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 200 LekëÇmimi 1 080 Lekë -10%
  Availability: 97 In Stock

  Set mjekësor për kujdesin dhe higjenën e kërthizës tek të porsalindurit.

  Seti është i përbërë nga:

  – 1 flakon steril 100 ml spray (solucion antiseptic me përmbajtje alkool  etilic 70º, ujë i ç’jonizuar, glicerinë, Methylisothiazolinole, etj.)

  – 20 garza të pathurura (20x12cm), secila me paketim të veçantë steril.

  Product added to compare.