Filtrat aktiv

Vitabiotics – Pregnacare Plus Omega-3

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 100 LekëÇmimi 2 790 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Pregnacare Plus ofron një paketim të dyfishtë ku përfshihen vitaminat esenciale për shtatzani ku përfshihen dozat e rekomanduara të acidit folik 400mcg dhe 10mcg vitaminë D plus kaspulat me Omega-3 që ofrojnë një burim të pasur të DHA i cili kontribuon në zhvillimin normal të trurit dhe syve tek fetusi.

VICHY - CHILD MILK SPF 50+ 300ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 
Çmimi i rregullt 3 600 LekëÇmimi 3 240 Lekë -10%
Availability: 10 In Stock

Për fëmijët, mbrojtje e lartë në format të madh. Ky qumësht diellor mbron lëkurën e brishtë të fëmijëve nga rrezet UV. Me strukturën e tij të lëngshme dhe të butë, rezistente ndaj ujit dhe përhapjen e lehtë, ky qumësht diellor për fëmijë do ta bëjë fëmijën tuaj të lumtur.

Holle – Organic Infant Formula PRE

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 000 LekëÇmimi 1 800 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Formula HOLLE PRE Bio do t'ju ofrojë një zëvendësues të plotë të qumështit të nënës. Kjo formulë holle përmban të gjitha lëndët ushqyese të nevojshme për foshnjën gjatë gjashtë muajve të parë të jetës. Qumështi HOLLE PRE-fillim mund të ushqehet që nga lindja si një ushqim i vetëm deri në futjen e ushqimit të mëtejshëm.

Holle – Qumësht lope organik 1 (0m+)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 600 LekëÇmimi 1 440 Lekë -10%
Shtoni në shportë
Availability: Out of stock

Qumësht lope organik 1 është një zgjedhje e shkëlqyer kur bëhet fjalë për formulat e foshnjave. Shumë nëna ndihen fajtore kur bëhet fjalë për përdorimin e formulave të qumështit por nuk ka nevojë. Jo të gjitha nënat mund të ushqejnë me gji, dhe formulat e qumështit të foshnjave ofrojnë ushqimin e përsosur zëvendësues për foshnjën tuaj. 

Vitabiotics – Pregnacare Conception

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 4 000 LekëÇmimi 3 600 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Formula e Pregnacare Conception është zhvilluar dhe konceptuar në bazë të shumë studimeve në mbarë botën që tregojnë se nutrientë specifikë mund të luajnë një rol mjaft të rëndësishëm në ndërtimin e rezervave me nutrientë,  gati për shtatëzani apo për të ndihmuar në një shëndet sa më të mirë të sistemit riprodhues.

Product added to compare.