All Reviews

36 Reviews -
0 1 2 3 4 (4,97/5)
Filter:
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Sort by:

0 1 2 3 4
(5/5

ja perdora djalit kte ver

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

ja perdora cunit kte ver per pushime pasi ka lekur delikate dhe smund ti perdor te njejtin me ate qe perdor vet. realisht jm e knaqur me produktin


0 1 2 3 4
(5/5

Kam shume kohe qe ja perdor goces

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

i bleva me 1 qershor pasi i kishin me 25 perqind ulje
qekur kam lindur gocen e kam perdor dhe eshte shum i mire si produkt


0 1 2 3 4
(5/5

Superr!!!!!!

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Bashkeshorti im po vuante nga renia flokeve, me perdorimin e bioscalin floket i jane forcuar, trashur dhe rivitalizuar


0 1 2 3 4
(5/5

Jam shume e kenaqur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Kisha nje renie te jashtezakonshme te flokeve, iu drejtova farmacise pa informacion se cfare me duhej per renien e flokeve. Farmacistja me rekomandoi ...  more


0 1 2 3 4
(5/5

Jam shume e kenaqur

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

E bleva këtë disa javë më parë dhe jam shumë e lumtur që e e kam bler! Unë kam pasur lëkurë të yndyrshme dhe puçrra që kur kam qenë 11 v...  more


0 1 2 3 4
(5/5

Shume i mire

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Tgjitha qumshtet i jepshin diarre fmijes, vetem aptamilin mund ti jap


0 1 2 3 4
(5/5

E kam provuar dhe me pelqen

1 of 1 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Un kam fytyr shum t ndjeshme dhe me behet shume shpejt e kuqe dhe si e flakte me temperature. Me perdorjen e ktij kremit me eshte rregulluar shume,dhe...  more


0 1 2 3 4
(5/5

shum i mire :)

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Ja bleva mamit per 8 mars dhe e mora me 20% ulje ne kto 2 muaj qe mami im e ka perdor kam vene re qe i eshte shkelqyer fytyra dhe i esht terhequr
Un ...  more


0 1 2 3 4
(4/5

i mire

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Eshte i mire me hidraton lekuren


0 1 2 3 4
(5/5

Scrub shume i mire

0 of 0 people found the following review helpful
Total Rating:0 1 2 3 4

Scrubin nuk e kisha perdorur me pare po me kete scrub me eshte zbutur shumme lekura


Product added to compare.