Filtrat aktiv

Nuxe - Honey Lip Balm

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 800 LekëÇmimi 1 620 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Balsam buzësh për mjaltë Nuxe Rêve de Miel Ultra-Nourishing 15g është kremoz dhe i plotë. Ajo ushqen, riparon dhe lehtëson buzët më të dëmtuara dhe të thara. Buzët janë fleksibile, të buta dhe të lëmuara. Kjo kujdes i drejtohet të gjithë familjes, madje edhe fëmijëve nga 36 muaj.

Strawberry Shine Nourishing Lip Balm

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 250 LekëÇmimi 225 Lekë -10%
Availability: 100 In Stock

Balsam buzësh Labello do të kënaqë buzët tuaja me një shije të mrekullueshme të ëmbël të luleshtrydheve dhe një shkëlqim të butë të kuqërremtë. Përbërja unike me pigmente vezulluese shkrihet menjëherë në buzë, jep shkëlqim dhe hidratohet për 24 orë.

Product added to compare.