Subcategories

  Filtrat aktiv

  Nuxe - Body Scrub

  0 1 2 3 4 1 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 800 LekëÇmimi 2 520 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Ky pastrim me lule bajame dhe portokalli shtreson lëkurën tuaj për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, duke e lënë atë të butë dhe të butë.

  - Përmban 95.7% përbërës të origjinës natyrore

  - Vegan Friendly

  BioNike - Procutase+

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 250 LekëÇmimi 1 125 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Procutase Ionic Hydrogel është një produkt inovativ i projektuar për veshjen e lezioneve të lëkurës. Falë formulimit të saj të bazuar në një tretësirë ​​të metaleve jonizuese në gjurmë dhe peptide me origjinë bimore, të aplikuara çdo ditë, është në gjendje të kontrollojë mikromjedisin e lagur të plagës, duke krijuar kushte të përshtatshme lokale për të lejuar një rikuperim më të shpejtë dhe pastrim optimal. të shtratit të plagës

  Cetaphil Pro Restoraderm Body Wash - 295 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 500 LekëÇmimi 2 250 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Kremi larës i trupit Cetaphil Pro Restoraderm është formuluar specifikisht për të pastruar dhe qetësuar lëkurën e thatë, të ndjeshme dhe që shoqërohet me kruarje. Formulimi me teknologjinë filaggrin, pastron duke e lënë lëkurën e ndjeshme të butë dhe të lëmuar. Lëkura mbetet e freskët dhe e hidratuar gjatë gjithë kohës. 

  Cetaphil Cleansing Lotion - 460 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 3 430 LekëÇmimi 3 087 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Locioni pastrues Cetaphil Gentle Skin Cleanser, rekomandohet të përdoret për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë, i përshtatshëm për fytyrë dhe trup. Formulimi delikat mundëson eleminimin e të gjitha papastërtive dhe heqjen e makeup-it, duke ruajtur hidratimin gjatë gjithë kohës. Është i përshtatshëm edhe për lëkurë problematike të shkaktuar nga psoriaza, ekzema apo dermatiti atopik. Është i rekomanduar për përdorim të përditshëm dhe në rastet e intolerancës apo mbi ndjeshmërisë ndaj produkteve që kanë sapun. 

  Cetaphil Hydration Lotion - 460 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 800 LekëÇmimi 1 620 Lekë -10%
  Availability: 99 In Stock

  Locioni Hidratues Cetaphil me përmbajtje vaj avokadoje ushqen dhe hidraton lëkurën për një kohë të gjatë. Formulimi i lehtë e bën atë të përshtatshëm për përdorim në lëkura të thata dhe të ndjeshme, duke ndihmuar në forcimin e barrierës mbrojtëse  natyrale. Lë një ndjesi butësie dhe freskie në lëkurë. 

  Product added to compare.