Subcategories

  Filtrat aktiv

  Vitabiotics – Ultra Cranberry

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 1 700 LekëÇmimi 1 530 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  Boronica përmban proantocianide, pigmente që gjenden në frutat dhe boronicën e kuqe, vishnje apo blu. Boronicat e përdorura në prodhimin e Ultra Cranberry janë të rritura nën kushte të çertifikuara, të vjelura me kujdes dhe të përzgjedhura sipas ngjyrës madhësisë dhe përbërjes kimike.

  Boronicë 20 Tableta Effervescent Fuqia e Natyrës

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 
  Çmimi i rregullt 2 100 LekëÇmimi 1 890 Lekë -10%
  Availability: 100 In Stock

  POWER FOODS seri mirëpret Cranberry, një shtesë ushqimore në formë effervescent, me ekstrakt boronicë (Cranmax®) dhe Vitamin C. Cranberry, edhe pse një fruta të vogla, është një super ushqim. Nuk është rastësi që e quajnë "thesar i kuq", pasi është një burim i pasur polifenolesh, proanthocyanidinësh dhe substancash të tjera të cilat i japin ngjyrën e kuqe boronicës, ndërsa parandalojnë zhvillimin e agjentëve patogjenë në sistemin urinar.

  Product added to compare.