Filtrat aktiv

Holle – Qumësht lope organik 1 (0m+)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 500 LekëÇmimi 1 425 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Qumësht lope organik 1 është një zgjedhje e shkëlqyer kur bëhet fjalë për formulat e foshnjave. Shumë nëna ndihen fajtore kur bëhet fjalë për përdorimin e formulave të qumështit por nuk ka nevojë. Jo të gjitha nënat mund të ushqejnë me gji, dhe formulat e qumështit të foshnjave ofrojnë ushqimin e përsosur zëvendësues për foshnjën tuaj. 

Holle – Qumësht lope organik 2 (6m+)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 950 LekëÇmimi 1 853 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Qumesht lope organik 2 .Për përdorim nga muaji i 6-të I përshtatshëm për ushqyerje me shishe por gjithashtu për përgatitjen e pureve Holle. I lehtë për tu tretur, pa gluten,pa sheqer të shtuar, qumësht Demeter. Përgatitje e menjëhershme – gati në pak minuta. Shtoni ujë të zier dhe tundeni mirë.

Holle – Qumësht dhie organik 2 (6m+)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 2 400 LekëÇmimi 2 280 Lekë -5%
Availability: 100 In Stock

Per femije nga 6 muaj e siper. Qumeshti i dhise ka mjaft vlera ushqyese per femijet tuaj ne muajt e pare te jetes. Ky qumesht me kete formule mund te perdoret ne vazhdim te ushqyerjes me gji ose pas perdorimit te Formules 1. Perbehet nga 99% perberes te prodhuar organikisht dhe 1% vitamina dhe minerale

Holle – Qumësht lope organik 3 (12m+)

0 1 2 3 4 0 Review(s) 
Çmimi i rregullt 1 950 LekëÇmimi 1 853 Lekë -5%
Availability: 99 In Stock

Qumesht lope organik 3 .Për përdorim nga muaji i 12-të I përshtatshëm për ushqyerje me shishe por gjithashtu për përgatitjen e pureve Holle. I lehtë për tu tretur, pa gluten,pa sheqer të shtuar, qumësht Demeter. Përgatitje e menjëhershme – gati në pak minuta. Shtoni ujë të zier dhe tundeni mirë.

Product added to compare.